o firmieofertarealizacjekontaktstrona główna


             


SYSTEM GEALAN 8000 - 6-cio komorowy

Przyjemna atmosfera
Specjalne rozmieszczenie komór gwarantuje bardzo dobrą izolację cieplną. Dzięki temu zimno zostaje na zewnątrz a ciepło w środku. Zapewnia to dobre samopoczucie i komfort mieszkania.

 

 Ościeżnica 8001 / Skrzydło proste 8095

Wygląd - Na  okna  z  systemu  S 8000  IQ  decydują  się  osoby  przykładające  dużą wagę do wypracowania indywidualnego stylu i starające się nadać swoim mieszkaniom oryginalny i niebanalny wygląd. Kształtują w ten sposób własny charakter przestrzeni, wyrażając jednocześnie zamiłowanie do klasycznej estetyki  i dobrej  jakości. Okna  z  systemu S 8000  IQ  cieszą oko klarownym,  eleganckim  prowadzeniem  linii, miękkimi  konturami  i  nieprzemijającą elegancją. Ascetyczny design dzięki wąskim powierzchniom licowym harmonijnie wpisuję się zarówno w nowoczesne jak i eklektyczne wnętrze.

 

Technika - Nowy sześciokomorowy system S 8000  IQ o głębokości 74 mm spełnia wszystkie wymagania wobec nowoczesnej  techniki okiennej: ma dobre właściwości termoizolacyjne oraz skuteczny system ochrony przed hałasem i włamywaczami. Gwarantuje to bezproblemowe użytkowanie okien przez długi czas. Bardzo dobre właściwości termoizolacyjne pomagają nie tylko zmniejszyć koszty ogrzewania ale także w aktywny sposób przyczyniają się do redukcji emisji dwutlenku węgla.

 

 Ościeżnica 8001 / Skrzydło zlicowane 8096

Wygląd - Wiele osób, urządzając dom czy też mieszkanie, ogromną wagę przykłada  do wypracowania własnego  stylu  i  pełnej  harmonii  detali. Dla  nich okna z systemu profli S 8000 IQ są właściwym rozwiązaniem. Spełniają wszystkie wymogi nowoczesnego wyposażenie mieszkania i podkreślają indywidualny  styl właściciela.  Zamiłowanie  do wyjątkowości  przekłada się bowiem na harmonijną  całość. Na oryginalną  estetykę  składają  się zarówno kontury okien, jak i zaokrąglone listwy przyszybowe. Tym samym można wyrazić swoją indywidualność i styl życia.

 

Technika - Okna z systemu profli S 8000  IQ gwarantują znakomitą  izolację cieplną dzięki wielokomorowej konstrukcji i głębokości skrzydła 84,5 mm. Zastosowanie dużych stalowych wzmocnień w ościeżnicy i skrzydle zapewnia wysoką statykę i umożliwia montaż dużych okien, odpornych na znaczne obciążenia wiatrem. A ponieważ ochrona  i bezpieczeństwo są ważnymi kryteriami wyboru okien, okna w systemie S 8000 IQ mogą zostać wyposażone w antywłamaniowe szyby i okucia.

Zastosowanie profili systemu G8000 pozwala na użycie szyby trzykomorowej, która składa się z trzech tafli szklanych, z których dwie powleczone są związkami metali stanowiąc powłokę niskoemisyjną. Dzięki takiej kombinacji szkła można uzyskać znaczne zmniejszenie współczynnika przenikalności cieplnej w stosunki do szyby zespolonej jednokomorowej. Najczęściej stosowany zestaw szyb zespolonych dwukomorowych składa się z trzech szyb 4 mm oraz dwóch ramek dystansowych 12 mm, z komorami międzyszybowymi wypełnionymi argonem. Współczynnik przenikania ciepła tego zespolenia wynosi 0,7 W/K*m².

 

  

DOBIERZ PARAPET

na górę

oknadrzwiroletyroletybramy garażowedocieplenia budynków